« Lipanj 2020 »

Javni pozivi za ekskurzije i izlete u školskoj godini 2023./24.

OBAVIJEST

o odabiru putničke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika osmih razreda

Broj poziva: 3/2023

Na zajedničkom roditeljskom sastanku roditelja učenika osmih razreda održanom 20. studenoga 2023., ponude su prezentirale turističke agencije Perla svjetska putovanja d.o.o. i Vučković Travel Collections, a ponudu agencije Lifetime travel j.d.o.o. smo pročitali s obzirom da nitko nije došao na predstavljanje.

Nakon predstavljanja provedena je pisana anketa o prihvaćanju ponude putničke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave. Prisutno je bilo 22 roditelja i svih 22 roditelja je prihvatilo ponudu turističke agencije Perla svjetska putovanja d.o.o. za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika osmih razreda.

Odluka s roditeljskog sastanka je konačna.

Predsjednik Povjerenstva: Teo Šalinović

Na sastanku Povjerenstva, održanom 10. studenog 2023. godine, Pod točkom 3 Dnevnog reda prihvaćene su sve tri ponude pristigle na Javni poziv, a utvrđeno je da udovoljavaju uvjetima – Lifetime travel j.d.o.o., Perla Svjetska putovanja d.o.o. i Vuckovic travel collections

Predstavljanje ponuda od strane ponuditelja za realizaciju predmetnog javnog poziva br. 2/2023 održat će se na zajedničkom roditeljskom sastanku dana 20. studenog 2023. godine s početkom u 14.00 sati u prostorima OŠ Zmijavci. Ponuditelji će na predstavljanje biti pozvani pisanim putem.

Temeljem članka 13. (st. 5.) Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, objavljujemo JAVNI POZIV turističkim agencijama za dostavu ponuda.

Članak 13. (st. 6.) potencijalni davatelj usluge je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude.

Javni pozivi za ekskurzije i izlete u 2022./2023. školskoj godini

Članak 13. (st. 6.) potencijalni davatelj usluge je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude ili na adresu e-pošte ured@os-zmijavci.skole.hr.

Detalji javnog poziva nalaze se u priloženom obrascu.

Javni pozivi za ekskurzije i izlete 2022.

OBAVIJEST

o odabiru putničke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika sedmih razreda

Broj poziva: 1/2022

Na zajedničkom roditeljskom sastanku roditelja učenika sedmih razreda održanom 23. ožujka 2022., ponudu je prezentirala turistička agencija Perla svjetska putovanja d.o.o.

Nakon predstavljanja provedena je pisana anketa o prihvaćanju ponude putničke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave. Prisutno je bilo 16 roditelja i svih 16 roditelja je prihvatilo ponudu turističke agencije Perla svjetska putovanja d.o.o. za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika sedmih razreda.

Odluka s roditeljskog sastanka je konačna. Dokument u prilogu.

___________________________________________________________________________

Na sastanku Povjerenstva, održanom 16. ožujka 2022. godine, Pod točkom 3 dnevnog reda prihvaćena je jedina ponuda pristigla na Javni poziv, a utvrđeno je da udovoljava uvjetima - Perla Svjetska putovanja d.o.o.

Predstavljanje ponuda od strane ponuditelja za realizaciju predmetnog javnog poziva br. 1/2022 održat će se na zajedničkom roditeljskom sastanku dana 23. ožujka 2022. godine s početkom u 14.00 sati. Ponuditelji će na predstavljanje biti pozvan pisanim putem.

___________________________________________________________________________

Detalji javnog poziva nalaze se u priloženom obrascu.

OBAVJEŠTAVAMO sve zainteresirane stranke da dostave svoje ponude do 11. ožujka 2022. godine do 14 sati, a pregledavanje ponuda održat u Osnovnoj školi Zmijavci dana 16. ožujka 2022. u 14:00 sati.

Javni pozivi za ekskurzije i izlete 2021.

Detalji javnog poziva nalaze se u priloženom obrascu.

Zbog opravdanih epidemioloških mjera javno otvaranje ponuda nismo bili u mogućnosti održati u školi dana 25. lipnja 2021. u 13:15 sati.

OBAVJEŠTAVAMO sve zainteresirane stranke kako će se Javno otvaranje ponuda održat u Osnovnoj školi Zmijavci dana 30. lipnja 2021. u 9:00 sati.

Priloženi dokumenti:
Poziv-1-2021.pdf

Ponude za organizaciju izleta i ekskurzije

Ovdje će se nalaziti svi javni pozivi  za organizaciju bilo kakvih školskih aktivnosti za koje je potrebno raspisati spomenuti poziv kao i rezultati u smislu odabranih agencija od strane Povjerenstva za realizaciju spomenutih aktivnosti.

Školska godina 2019./2020.​​

*Na roditeljskom sastanku za odabir ponuditelja u smislu realizacije Javnog poziva br.2/2019-2020., nakon predstavljanja ponuda od strane Ponuditelja, roditelji su većinom glasova odabrali Kvarner Express International Split d.o.o za realizaciju spomenutog Javnog poziva. Tekst obavijesti pogledati ovdje.

!!! [OBAVIJEST]!!!

*Na sastanku Povjerenstva, održanom 21. veljače 2020. godine, Pod točkom 3 dnevnog reda iste, odabrane su slijedeće agencije koje udovoljavaju uvjetima Javnog poziva: Perla Svjetska putovanja d.o.o; Eridan; Kvarner Express International Split d.o.o.

Predstavljanje ponuda od strane ponuditelja za realizaciju predmetnog javnog poziva br.2/2019.-2020., održat će se na zajedničkom roditeljskom sastanku dana 4. ožujka 2020. godine s poičetkom u 15.00 sati. Predstavljanje će se održati abecednim redom, a Ponuditelji će biti obaviješteni pisanim putem.

*Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 1./2019.-2020. Pogledati ovdje.-PONIŠTEN!

*Zbog propusta prema članku 14. Pravilnika o izvođenju izleta i ekskurzija, poništava se prethodni Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br.  1./2019.-2020., te će se raspisati ponovno.

*Ispravljeni Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 2/2019.-2020. Pogledati ovdje.